Hlavná myšlienka Go-Electrics

Hlavnou myšlienkou, ktorá nás viedla k predmetnému projektu je rozvíjajúci sa fenomén elektromobilita.

Podporujeme myšlienky Elona Muska, že elektromobilita míľovými krokmi prichádza do našej dopravy a tento trend je nezastaviteľný. S touto myšlienkou je spojená aj večná otázka čo je potrebné skôr: nabíjaciu sieť alebo množstvo elektromobilov (sliepka alebo vajce)?.

V súčasnosti štát podporuje elektromobilu príspevkom až do výšky 5000 €. Každý súčasný aj budúci elektromobilsta premýšľa kde bude nabíjať. V súčasnosti sieť nabíjacích staníc na Slovensku ani zďaleka nedosahuje percento pokrytia tak ako je to v Rakúsku, Nemecku, Holandsku, Nórsku, Fínsku. Preto sme tu, aby sme vymysleli riešenie dostupné pre každého a nabíjanie sa stalo súčasťou bežného života, bežných nákupov a výhod z týchto nákupov.

Naše riešenie prinesie elektromobilitu do centier miest, do rekreačných zón, lyžiarsky stredísk, aquaparkov, ale najmä tam, kde bežní ľudia majú problém nabíjať, čiže pred obytné domy, pred paneláky, pred obchodné centrá, pred firmy, kde ľudia pracujú,…

Kto sme

Sme mladý tím zaoberajúci sa alternatívnymi zdrojmi energie, a všetkými dostupnými vecami, ktoré s tým súvisia. Jednou z nich je aj elektromobilita.

Poslaním Go-Electrics je výroba a implementácia nabíjacích staníc DC ako aj nabíjacích stĺpikov AC pre elektromobily.

Nabíjacia sieť je navrhnutá tak, aby bolo možné nabiť elektromobil, elektro bicykel, elektrokolobežku segway, invalidný vozík v každej lokalite, v ktorej sa pohybujú ľudia bez toho, aby museli zdĺhavo hľadať dostupnosť nabíjacej siete ako je to dnes.

Rozmiestnenie nabíjacích bodov.

mapa s bodmi

Našim cieľom je rozmiestniť čo najviac nabíjacích bodov, v závislosti od polohy nabíjacieho zariadenia aj jeho rýchlosti nabíjania. Znamená to, že v oblastiach, kde sa ľudia zdržujú dlhšie ako školy, nemocnice, obchodné centra aquaparky či turistické destinácie, stačí nabíjacie miesto s pomalším nabíjaním najlepšie pre viac áut. Na diaľničných odpočívadlách či okrajoch miest je potrebné rýchle nabíjanie pre možnosť plynulého transportu a nabíjania elektromobilov, kde si elektromobilista pri nabíjaní počká.

Ponúkame 3 typy služieb

null

PATENTOVANÝ SOFTVÉR

Prostredníctvom patentovaného sofvérového riešenia ponúkame Prístup k nabíjacej sieti pre konečných zákazníkov (elektromobilistov).

Prostredníctvom patentovaného sofvérového riešenia ponúkame Prístup k nabíacej sieti pre našich B2B partnerov (obchodné reťazce, školy, mestá a obce, nemocnice, spoločenstvá bytov, biznis centrá, aquaparky, lyžiarske strediská a iné.…ktorí si môžu vytvoriť svoje podmienky, za ktorých pripustia svojich zákazníkov k nabíjacej sieti.

null
V našom e-shop Go-Electrics si každý môže kúpiť na jednom mieste všetky doplnky týkajúce sa elektromobility a automobility, napr. nabíjacie stojany DC ako aj nabíjacie stĺpiky AC či wall boxy.
null

RIEŠENIA PRE FIRMY A FLEETOVÚ KLIENTELU

Prostredníctvom patentovaného softvérového riešenia ponúkame firemným zákazníkom dokonalý prehľad o nabíjaní svojich vozidiel a taktiež zjednotenú fakturáciu aj pre elektromobily, ktoré budú nabíjané doma mimo firmy. (napr. Obchodníci ktorí prichádzajú domov so služobným vozidlom neskoro večer a budú nabíjať z domácej siete)

Pozrite si 3 fakty o elektromobilite

Dozvedieť sa viac