Wallbox KEBA x-series Type 2 – zásuvka – 22 kW – 4G – RFID – 15118 Ready HW – GREEN EDITION

1.644,00  1.370,00  bez DPH

Wallbox x-série je nabíjacia stanica najvyššej rady. Komunikačný štandard OCCP umožňuje riadené nabíjanie, monitorovanie a fakturáciu.

Kategórie: , Katalógové číslo: 128 806 Značky:

Popis

Nabíjacia stanica pre elektromobily a plug-in hybridy Keba x-série.

ISO 15118 je dosť “neohrabaný“ pojem. Definuje však niečo, vďaka čomu nie je nabíjanie vášho elektrického vozidla komplikované, ale oveľa jednoduchšie. ISO 15118 je medzinárodný štandard pre komunikáciu medzi elektrickým vozidlom a wallboxom, ktorý vám okrem iného umožňuje nabíjať bez nabíjacej karty.

Plug & Charge – výhody ISO 15118
ISO 15118 je ústredným prvkom, vďaka ktorému je nabíjanie elektrických vozidiel inteligentnejšie, efektívnejšie a jednoduchšie. Stanovuje štandard a zlepšuje komunikáciu medzi wallboxom a elektromobilom, vďaka čomu je nabíjanie pohodlnejšie. Je to hlavne funkcia Plug & Charge, ktorá robí dodatočnú autentifikáciu pred každým nabíjaním zastaranou. Keďže nabíjacia stanica rozpozná, či tam má vozidlo oprávnenie nabíjať alebo nie, nabíjacie karty alebo aktivačné kódy sa stávajú minulosťou.

Čo dokáže nástenný box v súlade s normou ISO 15118?
Prvé nástenné boxy KEBA pripravené pre ISO 15118 už úspešne fungujú v teréne a čoskoro bude k dispozícii celé portfólio nabíjacích staníc, ktorých hardvér bude vybavený modemom pre komunikáciu po elektrickej sieti (PLC). Rozširujeme tak komunikačné možnosti našich nástenných boxov, pripravujeme sa na nové budúce funkcie — ako je obojsmerné nabíjanie — a robíme naše produkty ešte pripravenejšími na budúcnosť a ešte jednoduchšie na používanie. V ďalšom kroku bude Plug & Charge softvérovou funkcionalitou, z ktorej môžu mať úžitok všetci majitelia nabíjacej stanice KEBA v súlade s normou ISO 15118, ak ich elektrické vozidlo má tiež zodpovedajúcu funkčnosť. Rovnako ako v minulosti budú nové funkcie priebežne sprístupnené prostredníctvom bezplatných aktualizácií softvéru

Komunikačný štandard OCPP umožňuje kontrolované nabíjanie, monitorovanie a fakturáciu. V prípade miest bez sieťového pripojenia umožňuje séria x bezdrôtové pripojenie k centrálnemu systému prostredníctvom GSM. Séria x môže riadiť procesy nabíjania až 15 KeContact P30 c-série v závislosti od dostupnej energie.

Nabíjacia stanica série x umožňuje inteigentné riadenie nabíjania. Riadenie nabíjania umožňuje stanovenia priorít a zabrániť drahému špičkovému zaťaženiu. Kapacity sa preto využívajú najlepším možným spôsobom, dlhodobo sa znižujú náklady a optimalizuje sa spotreba zdrojov. Cieľom systému riadenia nabíjania je zbaviť sa energetických špičiek a vyrovnať tak trend spotreby energie. Dáta externého merača sa dajú ľahko odčítať pomocou protokolu Modbus TCP, takže procesy nabíjania sa môžu  riadiť v závislosti od domácej elektrickej siete.

Nabíjacia stanica pre elektromobil a plug-in hybrid Keba špecifikácia :

rozmery : 240 x 643 x 140 mm

hmotnosť : 4,8 kg

max. nabíjací výkon : 22kW

nabíjací prúd : od 6 A do 32 A

napätie : 1 fáza 230V / 3 fázy 400 V, 50 Hz

prevádzková teplota : -25°C až +40°C

zásuvka : zásuvka T2 alebo integrovaný kábel T2

krytie : IP54

meranie spotreby : MID elektromer (voliteľné)

Ďalšie informácie

Hmotnosť 4,8 kg
Rozmery 166 × 240 × 495 cm
Farba kábla

čierna

Farba konektora

biela

Výrobca

KEBA

Izolácia

plastový box, gumová

Dĺžka kábla

bez kábla

Nabíjací kábel konektor

Type 2

Možný prúd

10 A, 13 A, 16 A, 20 A, 25 A, 32 A

Max. prúd

32 A

Max. výkon

22 kW

Max. napätie

400 V

Ochranné kryty

áno

Použitie fázy

trojfázová

Ochrana

IP54

Možnosť uzamknutia

áno

Katalógové číslo výrobcu

KC-P30-ES2400B2-E0R

Autorizácia

RFID

MID/M&E

BEZ, MID, M&E

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Wallbox KEBA x-series Type 2 – zásuvka – 22 kW – 4G – RFID – 15118 Ready HW – GREEN EDITION”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Post comment